hp-sport :: internetový sportovní obchod

ZASTUPOVANÉ ZNAČKY

Action & Adventure

ACTION & ADVENTURE – turistické velkolitrážní, malolitrážní batohy a doplňky. Batohy Action&Adventure již 11let obohacují sportovní trh a za tuto dobu si získaly oblibu nejen u mladých i starších příznivců turistiky. Podstatný díl v kolekci Action&Adventure patří batohům pro běžné nošení ve městě a do školy a jsou hojně využívány právě pro tyto účely. Výrobky této značky se vyznačují kvalitními materiály (Hippotex), nápaditými designy , širokou kolekcí, rozmanitými objemy a atraktivní cenou. I z těchto důvodů se značka Action&Adventure drží na předních příčkách v prodejnosti tohoto sortimentu. Batohy Action & Adventure také otestovali účastníci nejedné vysokohorské expedice (Gyajikang 7038m, Annapurna 8091m)

Apache

Značka Apache dokázala během sedmi let své existence zaujmout na trhu velice silné pozice a to nejen z titulu objemu prodeje, ale také díky velice kvalitní úrovni montáže, druhu použitých materiálů a naprosto odlišného designu. Kola se vyrábí v České republice v nové moderní továrně Bike Fun International vlastněnou stoprocentně holandskou finanční skupinou. Jako evropští výrobci nebudeme v budoucnu plátci tolik diskutovaného antidumpingového cla. Tím se nám podaří udržet ceny našich kol na velice příznivé úrovni a již nyní jsme schopni na rozdíl od ostatních firem, vyrábějících v Asii, pečlivě dohlížet a flexibilně reagovat na měnící se požadavky našich zákazníků.

Dalbello

Dalbello - italský výrobce lyžařských bot. Společnost vznikla v r. 1974. Dodnes bylo prodáno více než 6 mil. párů lyžařské obuvi této značky. Dalbello je v současné době čtvrtým největším výrobcem lyžařských bot, které následně putují do 43 zemí světa. Je také majitelem početných patentů na návrhy bot, včetně často napodobovaného systému TRUFIT (systém tvarování vnitřní boty).

V roce 2004 byla vybudována nová, v současnosti nejmodernější továrna se dvěma výrobními linkami, které za den vyprodukují až 2000 párů bot.

V posledních letech obohatila společnost Dalbello lyžařský trh o speciální freerideový model Krypton, který se díky své jedinečné stavbě stal nedílnou součástí vybavení předních světových i domácích freeriderů, mezi něž se řadí např. Glen Plake, Shane Mc Conkey, Robin Kaleta nebo Lukáš Vokatý.

Doldy

Gemma

Jurek+Jurek

Masters

MASTERS – lyžařské a turistické hole italské výroby. V sortimentu lyžařských holí Masters najdeme modely pro rekreační sportovce, ale také atraktivní modely pro zdatnější jedince i ty na vrcholové úrovni. Samozřejmě si přijdou na své i skalní příznivci běžek.

Trekkingové hole patří díky patentovaným systémům technických prvků mezi špičku a jejich kvalitu otestovali také členové expedičních výprav. Ve své domovině byly hole Masters v hromadném testu turistického vybavení časopisu Monde vyhodnoceny jako nejlepší v poměru KVALITA / CENA. Technologie zpracování nejen hliníkových materiálů těchto holí patří k nejvyspělejším v této oblasti.

Pasko

PASKO – sportovní doplňky pro zimní sporty. Jedná se hlavně o lyžařské rukavice, čepice , šály, čelenky, masky a v neposlední řadě také softshellové bundy. K výrobě produktů značky Pasko jsou používány nejkvalitnější materiály v kombinaci s pokrokovou technologií výroby. Rukavice Pasko si oblíbili i vrcholoví sportovci jako olympijský reprezentant Martin Vráblík, nebo akrobatický lyžař Lukáš Vokatý.

Pinguin

Prima

Salewa

Sporten

Historie lyží Sporten se začala odvíjet před více než 100 lety. Tenkrát se na Vysočině vyráběly lyže v malých řemeslných dílnách a každý takový pár byl nezaměnitelným originálem. Od té doby se toho změnilo hodně, ale jedno zůstává pořád stejné - dovednost zdejších lidí a jejich láska k přírodě a k lyžování.

Dnes je Sporten úspěšnou, ryze českou firmou s neobyčejně širokým sortimentem běžeckých a sjezdových lyží a snowboardů určených nejen na tuzemský trh. Většinu lyží vyváží firma na náročné trhy Skandinávie, USA a Japonska.

Její filozofií je vyrábět kvalitní a zároveň cenově přijatelné lyže, které učiní lyžování zábavnější a dostupnější. Na tom také všichni ve Sportenu celý rok tvrdě pracují. Odměnou jsou každoroční úspěchy sportovců, které sponzorují, a především spokojenost vás - zákazníků.

Tramp

Yate


HP-SPORT, Pavel Fadrný, IČ: 74977709

TOPlist